Bericht van overlijden: Mw. Maggeltje (Marga) van der Perk-van der Burg

Terug naar ‘Nieuws’

Bericht van overlijden: Mw. Maggeltje (Marga) van der Perk-van der Burg

29 oktober 2021

Geliefde gemeente,

Woensdag 27 oktober is overleden Maggeltje (Marga) van der Perk-van der Burgh, laatst gewoond hebbend Weteringsingel 78, in de leeftijd van 47 jaar.

Er is, met inachtneming van de 1,5 meter-afstandsregel, gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 30 oktober van 15.00 tot 16.30 uur in de zaal van onze kerk (ingang Thorbeckestraat). Ook uw schriftelijke blijken van medeleven worden op prijs gesteld.

De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 1 november om 14:00 uur in onze kerk, waarna de begrafenis omstreeks 15.15 uur plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats Achterambacht, Achterambachtseweg 8b in Hendrik-Ido-Ambacht.

Als u de rouwdienst wilt bijwonen nodigen wij u uit om 13.50 uur in de kerk aanwezig te zijn.

De rouwdienst en de begrafenis zijn ook te volgen via www.phvanderleer.nl/meeluisteren.

De Heere gedenke onze broeder dhr. R.R. van der Perk en zijn kinderen (Arnold – en Eveline -, Marjolijn en Esther) alsmede de overige familie van de overledene. Wilt u hen gedenken in uw persoonlijk gebed?

Namens uw kerkenraad,

A.A. van de Breevaart

Kunt u niet inloggen? wachtwoord vergeten Heeft u nog geen account? Registreer u dan.

0